Peršokti prie turinio

  •  

Nuotrauka

AdBrook – 150% Pelno dalijimosi RevShare

revshare internetinisdarbas.lt darbas internetu

Temoje atsakymų: 136

#21 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 13 rugpjūčio 2015 - 03:43

Na prisiruošiau ir aš atplaukti į šiuos vandenis ir investuoti šiek tiek. Orange88 , daug investavai ? :)


  • 0

#22 betternix

betternix
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 13 rugpjūčio 2015 - 04:11

Ar su Paypal' čia tik dabar neina investuoti ar visada būna ta bėda ? Gaunu error:

Remaining deposit limit for this payment method is $-1.9100000000001


  • 0

#23 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 13 rugpjūčio 2015 - 05:46

Ar su Paypal' čia tik dabar neina investuoti ar visada būna ta bėda ? Gaunu error:

Remaining deposit limit for this payment method is $-1.9100000000001

Nežinau, paypalo nenaudoju. :)


  • 0

BANNER_468x60.gif


#24 Orange88

Orange88

Parašyta 13 rugpjūčio 2015 - 08:45

Nu chebra, čia jau pavarot... Paypal'as, - labai svarbu. Visada pasidomėkit tokiais dalykais. O jeigu sektumėte naujienas, tai žinotumėte, kad AdBrook niekad nebuvo Paypal. Jie vis tvarkėsi popierius, apie eigą nuolatos informuodavo. betternix, rytoj turėtų veikti. Jį tik vakar pridėjo.

Justinai, $150. Adbrook nėra tarp mano pačių pačiausių :) Viena iš priežasčių, - tie kas perka reklamą (ne pack'us), nėra super ekstazėj :D O tai irgi labai svarbus rodiklis, kaip įmonei sekasi parduoti tikrą produktą. Bet kadangi projektas tikrai didelis, gal kada susitvarkys :)


  • 0

#25 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 23 rugpjūčio 2015 - 01:13

Kadangi refferalai prašė paskutinių išmokų, štai paskutinės.

 

Screenshot_11.png

 

2.png

3.png


  • 0

BANNER_468x60.gif


#26 betternix

betternix
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 23 rugpjūčio 2015 - 04:27

Nuostabu :) Tikiuosi ir aš kuo artimesnėje ateitije pasiekti kažką panašaus jei neapvils Adbrookas :)


  • 0

#27 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 23 rugpjūčio 2015 - 05:33

Nuostabu :) Tikiuosi ir aš kuo artimesnėje ateitije pasiekti kažką panašaus jei neapvils Adbrookas :)

Didziausios sekmes Tau. :)


  • 0

BANNER_468x60.gif


#28 golf6

golf6

Parašyta 24 rugpjūčio 2015 - 08:11

Didziausios sekmes Tau. :)

Pirmai kaip tipinis siaulietis rasiei , o dabar jau pasidarei tipine siauliu mergaite , ko tik nepadarysi del refu na sekmes tau ;)


  • 0

logo777.png


#29 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 24 rugpjūčio 2015 - 08:25

Pirmai kaip tipinis siaulietis rasiei , o dabar jau pasidarei tipine siauliu mergaite , ko tik nepadarysi del refu na sekmes tau ;)

prie ko cia refai? Su visais zmonem kitaip bendrauju, nes ir ju bendravimas kitoks. :)


  • 1

BANNER_468x60.gif


#30 golf6

golf6

Parašyta 24 rugpjūčio 2015 - 09:34

Na tada normaliai snekek kodel AdRever palikai , apip[iso tai sakyk konkreciai o ne ismesk is savo svetaines ir kaip niekur nieko rasyk zmonem tada jei geras , kad apgavikai ir tiek ;)

dadesiu tu biski jobtunutas , bet koks debilas atidaro ir dedi ten savo stuke tu geriau pristabdyk arklius jei nori sitam biznyje islikt , as vo\ien paziurejes ten I scripta plius  ten manual hui znait kam jis moka ar savo mergai ar kam kada uzeina tu pirma biski patirinek rinka nenoriu sakyt , kad zalias esi , bet darai dar klaidu nemazai nereikia buti visur naiviu vienur pasiseke tai kitur pasiseks , ziurek ;)


  • 0

logo777.png


#31 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 25 rugpjūčio 2015 - 04:44

Na tada normaliai snekek kodel AdRever palikai , apip[iso tai sakyk konkreciai o ne ismesk is savo svetaines ir kaip niekur nieko rasyk zmonem tada jei geras , kad apgavikai ir tiek ;)

dadesiu tu biski jobtunutas , bet koks debilas atidaro ir dedi ten savo stuke tu geriau pristabdyk arklius jei nori sitam biznyje islikt , as vo\ien paziurejes ten I scripta plius  ten manual hui znait kam jis moka ar savo mergai ar kam kada uzeina tu pirma biski patirinek rinka nenoriu sakyt , kad zalias esi , bet darai dar klaidu nemazai nereikia buti visur naivir pasiseke tai kitur pasiseks , ziurek ;)

5 metai, sitame biznyje esu ir nera problemu, Tau dar daug iki manes reikia pasiekti. :) o Jeigu projekto nebera pas mane, svetaineje, reiskia jis nera geras. :)


  • 1

BANNER_468x60.gif


#32 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Parašyta 25 rugpjūčio 2015 - 12:20

As nesuprantu kodel tu amzinai sneki pievas ir nusisneki? :) "TeamFounder21" tikrai suprata savo srity. Tai manau nereiktu cia kazko isigalvoti :)


  • 2

#33 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 25 rugpjūčio 2015 - 04:30

As nesuprantu kodel tu amzinai sneki pievas ir nusisneki? :) "TeamFounder21" tikrai suprata savo srity. Tai manau nereiktu cia kazko isigalvoti :)

Pavydas turbut ima zmogui. :)


  • 1

BANNER_468x60.gif


#34 betternix

betternix
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 25 rugpjūčio 2015 - 05:08

Na štai neilgai pasidžiaugė Adbrookas su paypalu. Užlimitavo Pypalas juos, todėl investuoti su PP nebebus galima. Visa laimė, kad tai jiems ne tragedija ir šiandien grąžino pilną refund į mano PP, ką buvau investavęs. Ir dar pažadėjo ateitije investavimo galimybę tiesiogiai iš kreditinės kortelės :)
 

 

Dear betternix,
Today we got information from PayPal financial department about closing their merchant for adbrook.com . Our company somehow violated PayPal terms. It’s strange situation for us, because process of verification took us almost month, so it’s big waste of time for our advertise company.

Whole situation have almost zero influence for condition of Adbrook LTD. People which bought ad packs by PayPal going to have full refund on PayPal account since tomorrow and all AdPacks purchased by PayPal will be deleted. Give us around 48 hours for process all refunds. We already sent first part.
In mean time, we are starting conversation with new merchant service for credit cards, to help our users buying AdPacks in the most convenient way.

 


  • 1

#35 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 25 rugpjūčio 2015 - 05:09

Na štai neilgai pasidžiaugė Adbrookas su paypalu. Užlimitavo Pypalas juos, todėl investuoti su PP nebebus gima. Visa laimė, kad tai jiems ne tragedija ir šiandien grąžino pilną refund į mano PP, ką buvau investavęs. Ir dar pažadėjo ateitije investavimo galimybę tiesiogiai iš kreditinės kortelės :)
 

O tai tik irodo, kad jie yra patikimi ir rimti! Grazina refaundus. Galvoja ir stengiasi del nauju investavimo procesoriu. :)


  • 0

BANNER_468x60.gif


#36 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 06 rugsėjo 2015 - 01:04

5 metai, sitame biznyje esu ir nera problemu, Tau dar daug iki manes reikia pasiekti. :) o Jeigu projekto nebera pas mane, svetaineje, reiskia jis nera geras. :)

5 metai, o rašyt savo straipsnių taip ir neišmokai. Tik kopijuoti kitų darbus. Apgailėtina. Dar vadinasi TeamFounder.


  • 1

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#37 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 06 rugsėjo 2015 - 07:44

neberink postu vaikas


  • 0

BANNER_468x60.gif


#38 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 06 rugsėjo 2015 - 09:09

neberink postu vaikas

Čia už postus medalių nedalina. Ne dėl postų stengiuosi.


  • 1

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#39 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 26 rugsėjo 2015 - 03:58

Su Adbrook jau esu 43 dienos. Išviso savo pinigų esu investavęs viso labo 250 USD ir štai mano rezultatai po 43 dienų. Beje jau virš 100 USD yra išgryninta, taigi kol kas bendras deficitas yra tik 150 USD, o šiuo metu per dieną atgaunu po maždaug 18 USD. Per visą šį laiką nebuvo absoliučiai jokių trigdžių su šia kompanija. Visos išmokos išmokamos akimirksniu, Kol kas nei kiek nepanašu, kad artimiausiu metu kompanija nutrauks savo veiklą, tad judam tolyn :)
fbd12445dd11a30ab5ec37e02db009c5.png


  • 0

#40 Orange88

Orange88

Parašyta 26 rugsėjo 2015 - 08:34

Aš investavau čia tik 150$, o dabar jau nusiiminėju po 40$ per savaitę. Packų didinti neketinu, tiesiog kol kompanija gyvuos su tokiais procentais, tol turėsiu papildomus 160$/mėn be jokio galvos skausmo :)


  • 0



Atsakyti



  



Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: revshare, internetinisdarbas.lt, darbas internetu

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas