Peršokti prie turinio

  •  

Nuotrauka

AdBrook – 150% Pelno dalijimosi RevShare

revshare internetinisdarbas.lt darbas internetu

Temoje atsakymų: 136

#101 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 26 spalio 2015 - 08:12

Šiandien aš taip pat pasiėmiau naują išmoką į Perfect Money sekundės bėgyje. Iš išmokų įrodymų sąrašo panašu, kad mokėjimai į Perfect money atsigavo, tačiau mano prieš 4 dienas užprašyti 20 USD į PM vis dar kažkur pakibę vis tiek..

Iš šio sąrašo galima daryti prielaidą, kad Payza irgi dar neveikia, bet tikėkimės atsigaus viskas. Manęs ta didelė reinvestavimo taisyklė iš esmės negazdina. Tai yra žymiai geriau nei, kad projektas užsidarytų išviso.


  • 0

#102 Lauris1323685134

Lauris1323685134

Parašyta 26 spalio 2015 - 08:56

tai dabar realiai jeigu 70 % i repurchase eina, tai atsiemam tik pelno dali, o tie patys packai vis sukasi is naujo


  • 0

#103 Orange88

Orange88

Parašyta 26 spalio 2015 - 10:02

tai dabar realiai jeigu 70 % i repurchase eina, tai atsiemam tik pelno dali, o tie patys packai vis sukasi is naujo

 

Taip. Tame iš esmės nėra nieko blogo, pvz. aš asmeniškai visose programose reinvestuoju 70%-90%. Tiesiog Adbrook'ui reikėjo kažką panašaus daryti prieš mėnesį, o ne dabar. Payza tai galas žino kaip atgaus, nes jaučiu dispute pilna...


  • 0

#104 golf6

golf6

Parašyta 27 spalio 2015 - 01:17

Man tai patiktu jei projektai naudotu pvz: tik bitcointus man cia patogiausias budas butu atsiskaityti bei gauti mokejimus , bei toks projektas   pvz: kaip dabar  Adbrookas galetu atsigauti ,bet va  su payza dabar gi viskas manau jau tikrai su payza cia uzraukta nes dispute zmones daro , ir praktiskai adbrookas jau nemokes tikrai manau i payza , o kito accounto prideti irgi jau negali su situ domeinu .


  • 1

logo777.png


#105 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 29 spalio 2015 - 06:20

Na kagi, adbrook padare maximum isemima 10$.
Pabandziau isgrynint 10$ i bitcoin, pinigus gavau ta pacia sekunde i bitcoin saskaita. :)

Viskas greitu metu turetu atsistoti i savo vietas, neskubekite gryninti pinigu ir neprisidekite prie programos zlugimo, jeigu adminui butu ant musu nusispjaut butu uzdares programa ir viskas, dabar kiek matau, imasi visu reikalingu priemoniu, kad tai neatsitiktu.

Asmeniskai as investuosiu viska, ka uzdirbu ir toliau. :)


  • 0

BANNER_468x60.gif


#106 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 29 spalio 2015 - 06:40

Na kagi, adbrook padare maximum isemima 10$.
Pabandziau isgrynint 10$ i bitcoin, pinigus gavau ta pacia sekunde i bitcoin saskaita. :)

Viskas greitu metu turetu atsistoti i savo vietas, neskubekite gryninti pinigu ir neprisidekite prie programos zlugimo, jeigu adminui butu ant musu nusispjaut butu uzdares programa ir viskas, dabar kiek matau, imasi visu reikalingu priemoniu, kad tai neatsitiktu.

Asmeniskai as investuosiu viska, ka uzdirbu ir toliau. :)

 

Su tavo paskutine investicija ir max 10$ išėmimu ilgai užtruktum kol išsiimtum.

Matomai prasidėjo didelė išsiėmimų banga, todėl limitavo taip stipriai išmokas ir reinvestavimą. Regis dar niekur nesu matęs, kad reinvesticija siektų 70%.

Tu arba esi antras žmogus po admino toje programoje ir viską žinai kaip bus, arba per daug aklai pasitiki. Šiaip čia yra labai stiprūs signalai, kad programai atėjo kritinis laikas.


  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#107 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 29 spalio 2015 - 06:42

Su tavo paskutine investicija ir max 10$ išėmimu ilgai užtruktum kol išsiimtum.

Matomai prasidėjo didelė išsiėmimų banga, todėl limitavo taip stipriai išmokas ir reinvestavimą. Regis dar niekur nesu matęs, kad reinvesticija siektų 70%.

Tu arba esi antras žmogus po admino toje programoje ir viską žinai kaip bus, arba per daug aklai pasitiki. Šiaip čia yra labai stiprūs signalai, kad programai atėjo kritinis laikas.

toks limitas tik laikinas kol viskas stabilizuosis. reinvesticija irgi laikina.


  • 0

BANNER_468x60.gif


#108 Lauris1323685134

Lauris1323685134

Parašyta 29 spalio 2015 - 09:14

o kaip del daily capo? grys tie 3-3.5% ?


  • 0

#109 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 29 spalio 2015 - 09:46

o kaip del daily capo? grys tie 3-3.5% ?

Nezinau ar grys ar ne, bet galetu ir negrysti, stabiliau viskas butu. :)


  • 0

BANNER_468x60.gif


#110 Orange88

Orange88

Parašyta 29 spalio 2015 - 05:17

Aš esu matęs 70% reinvestavimo taisyklę MPA programoje, vienoje sėkmingiausių šiemet. Tačiau ten viskas buvo daroma palengva, be streso ir kuriozų.


  • 0

#111 Martynas21

Martynas21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 29 spalio 2015 - 09:03

o tai kaip man dabar is cia pinigus isiimti jei investaves su payza ,o i ji jau nemoka,ar eina pakeist ,kad bitcointais ismoketu?


  • 0

#112 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 29 spalio 2015 - 09:27

kai susitvarkys su payza problemas, mokes i payza, nepergyvenk, tiesiog dabar reinvestuok viska kol susitvarkys


  • 0

BANNER_468x60.gif


#113 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 30 spalio 2015 - 07:27

ismoka
Screenshot_7.png


  • 0

BANNER_468x60.gif


#114 nesveikaz

nesveikaz

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 783 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras

Parašyta 30 spalio 2015 - 09:51

ismoka
Screenshot_7.png

 

Aš asmeniškai, tai negaunu bitcoinais. 3 kartus mėginau imti ir neateina i pinigine,  vis Withdrawal request has been initiated.


  • 0

#115 Orange88

Orange88

Parašyta 30 spalio 2015 - 05:31

Kad Payza susitvarkys, tai stipriai abejoju. Nebent po 180 dienų, kai baigsis terminas šaldomiems pinigams :D Bet kuriuo atveju, bėda, kad nauji pinigai į programą neplauks, nes mažai kas ją bereklamuoja. Miręs reikalas, judam toliau ;)


  • 0

#116 Lauris1323685134

Lauris1323685134

Parašyta 30 spalio 2015 - 05:41

Aš asmeniškai, tai negaunu bitcoinais. 3 kartus mėginau imti ir neateina i pinigine,  vis Withdrawal request has been initiated.

man viskas ok, bet kazkaip atrodo kad sunkiai tas adbrookas atsigaus. 1,5 % daily capas, baisiau nei pries pora dienu cia buvo. Realiai visas uzdarbis sustojes, seniau kai po 7 $ issimdavau, tai dabar po 1$ per diena...


  • 1

#117 betternix

betternix
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 30 spalio 2015 - 05:47

ismokaScreenshot_7.png


Nepyk, bet tavo toks įrodymas šiuo metu mažai ką reiškia, nes užrpašius išmokos, tiek savo asmeninėje istorijoje rodo, kad išmokėta, tiek ir viešame sąraše rodo, jog išmokėta, bet realiai pinigai į sąskaitą nepareina.. Aš po daug neimuu, imu kas dien po varganus 2 USD, tiesiog, kad pažiūrėčiau ar kompanija vis dar moki, bet taip jau visos trys išmokos ir pakibę. Programoje rodo, kad išmokėta, o realiai ne.
  • 2

#118 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 31 spalio 2015 - 07:37

Nepyk, bet tavo toks įrodymas šiuo metu mažai ką reiškia, nes užrpašius išmokos, tiek savo asmeninėje istorijoje rodo, kad išmokėta, tiek ir viešame sąraše rodo, jog išmokėta, bet realiai pinigai į sąskaitą nepareina.. Aš po daug neimuu, imu kas dien po varganus 2 USD, tiesiog, kad pažiūrėčiau ar kompanija vis dar moki, bet taip jau visos trys išmokos ir pakibę. Programoje rodo, kad išmokėta, o realiai ne.

nenusisnekek, jeigu dedu ismoka reiskia gavau, kiti zmones irgi gauna, o kodel Tu negauni savo VARGANU centu tai nezinau. 


  • 0

BANNER_468x60.gif


#119 betternix

betternix
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 31 spalio 2015 - 09:58

Kiti irgi gauna ? norėčiau, kad pasigirtų ir kiti ar gauna išmokas, nes aš kiek žinau daugeliui yra pakibusios išmokos. Gal tiesiog tau čia pasisekė vienam iš nedaugelio ?
  • 1

#120 Orange88

Orange88

Parašyta 31 spalio 2015 - 12:43

Kiti irgi gauna ? norėčiau, kad pasigirtų ir kiti ar gauna išmokas, nes aš kiek žinau daugeliui yra pakibusios išmokos. Gal tiesiog tau čia pasisekė vienam iš nedaugelio ?

 

Į Payza negauna niekas (ir spėju niekada negaus), į kitas mokėjimo sistemas, vieni gauna, kiti ne, nesuprasi...


  • 0



Atsakyti



  



Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: revshare, internetinisdarbas.lt, darbas internetu

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas