Peršokti prie turinio

  •  

Nuotrauka

GlobalTrafficAds

revshare globaltrafficads

Temoje atsakymų: 143

#21 Orange88

Orange88

Parašyta 10 rugsėjo 2015 - 12:23

Dėl PayPal'o, daliai investuotojų, tai reikalas, suteikiantis papildomą saugumo jausmą (galima disputint, jei dar laikas). Plius nemažai žmonių naudoja TIK PayPal, kas mums galbūt kartais sunkiai suvokiama, bet taip yra. Kaip ten bebūtų, tai mokėjimų sistema nr.1. O jau nekalbu apie įmones. Tarkim tos, kurios TrafficMonsoon perka reklamą. Beje, kiek milijonų Paypal $ tame pačiame TrafficMonsoon sukasi...

 

Sakai nereikia kasdien spaudyti nuorodų? Nesutinku :) Reikia. Jei nori reinvestuoti arba nusiimti pinigus. Man, net ir nedidelę sumą investavusiam, tenka nuorodas spaudyti kasdien :)

 

Dėl išvaizdos, taip, Adbrook dizainas įspūdinas (turbūt geriausias ever), o šiaip abiejų projektų skriptai tie patys. :)

 

Instant išmokos, neblogai, bet retai kas tokiu būdu išmoka, dėl saugumo. O tai, kad adminas/support'as miegos, reiškia mažesnius programos išlaikymo kaštus, aš nieko prieš ;) Nors, o gal jis tiesiog pernelyg pasipūtęs ir per daug sau leidžia? :D

 

Cheklisting'o procentai, taip, įspūdingai dideli, bet kalbam ne apie jį :) Beje, 3% irgi daug!

 

Jei GlobalTrafficAds ir Adbrook abi startuotų rytoj, aš investuočiau į abi (60/40 GTA naudai), tačiau situacija yra kita, Adbrook gyvuoja jau senokai, daugybė žmonių jau turi labai didelius kiekius paketų ir pelną išmokėti bus vis sunkiau.


  • 0

#22 Orange88

Orange88

Parašyta 10 rugsėjo 2015 - 08:19

Dar grįžtant prie procentų (vakar vakare jau patingėjau rašyt :D ), tai labai didelis skirtumas tarp 150% ir 120%. Taip, "daily cap" svarbus ir žinoma geriau mažesnis, tačiau kalbam apie programų ilgaamžiškumą. Tik pradžioje uždarbis siekia tą "daily cap" (maksimalius leidžiamus gauti procentus per dieną), vėliau viskas rimsta. Įsivaizuodim, kad abu mūsų minimi pavyzdžiai Adbrook ir Cheklisting) jau aprimo, ir moka vidutiniškai, tarkim 2% per dieną. Iš kiekvieno tavo investuoto dolerio, atmetus ref komisinius, kompanijoms lieka po 0.90$. Adbrook, kad gražintų tavo $ su uždarbiu, privalo dar iš kažkur ištraukti 0.60$ (0.90+0.60=1.50), o Cheklisting tik 0.30$, t.y. dvigubai mažiau! Jei į abi kompanijas investuota tarkim po 5 000 000$, tai Adbrook'as skoloj 2 500 000$, kai Cheklisting "tik" 1 250 000$. Kuriai kompanijai lengviau grąžinti skolas? :)


  • 0

#23 Orange88

Orange88

Parašyta 10 rugsėjo 2015 - 07:56

Kuris čia taip pasistengė, kad penktoj vietoj pasaulyje atsidūrėm Alexa rank'e su GlobalTrafficAds.com ? :D

 

DJhUo0q.png


  • 0

#24 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 10 rugsėjo 2015 - 09:27

Įvesk į Google.lt "globaltrafficads" ir kažkaip pirmas variantas pagal šią paiešką yra mano puslapis :D

http://www.prolitas....share-programa/


  • 1

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#25 Orange88

Orange88

Parašyta 10 rugsėjo 2015 - 10:39

Įvesk į Google.lt "globaltrafficads" ir kažkaip pirmas variantas pagal šią paiešką yra mano puslapis :D

http://www.prolitas....share-programa/

 

Šaunuolis, jei ne paslaptis, kiek jau referalų turi? :)

 

edarbas.net tema, tai tik antram googlės puslapio vidury...


  • 0

#26 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 11 rugsėjo 2015 - 08:56

Šaunuolis, jei ne paslaptis, kiek jau referalų turi? :)

 

edarbas.net tema, tai tik antram googlės puslapio vidury...

Nebijok, dar nesuindeksavo google visko gerai, kai suindeksuos maniske bus pirma, o Tavo edarbo.net tema auksciau. :)

 

O del refferalu, ka jis gali turetu refferalu, kad jo puslapio lankomumo beveik nera. Tai keleta gal ir tures, tiek kisdamas visur savo nuorodas. :D


  • 0

BANNER_468x60.gif


#27 golf6

golf6

Parašyta 11 rugsėjo 2015 - 09:25

Tai kur pasjy bus lankomumas kaip jis jokiu normaliu projektu ir staraipsniu nededa i svetaine nauju , o tik like visoks slamstas 5 metu senumo ;)


  • 0

logo777.png


#28 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 11 rugsėjo 2015 - 09:45

Tai kur pasjy bus lankomumas kaip jis jokiu normaliu projektu ir staraipsniu nededa i svetaine nauju , o tik like visoks slamstas 5 metu senumo ;)

nu taip. :D :D


  • 0

BANNER_468x60.gif


#29 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 11 rugsėjo 2015 - 10:27

SEO yra sudėtingas ir ganėtinai nenuspėjamas dalykas, tuo pačiu ir vis dar puikiai apeinamas. Patarimas būtų jums. patalpinę temą į edarbas.net, pasidalinkite ja tiesiogiai patys socialiniuose tinkluose arba padarykite tai po savo tema spustelėje socialinius migtukus: like, share ir pan. Tai padės kažkiek jūsų temai pakilti :)


  • 0

#30 Orange88

Orange88

Parašyta 14 rugsėjo 2015 - 07:24

Na ką, mažiau nei trys dienos iki starto, 4000 narių. Populiarumas neįtikėtinas, turbūt vienas didžiausių RevShare launch'ų istorijoje bus :)


  • 0

#31 Orange88

Orange88

Parašyta 17 rugsėjo 2015 - 06:17

Projektas startavo! Su beveik 6000 narių... Nežinau ar esu matęs ką įspūdingesnio RevShare pasaulyje... GlobalTrafficAds.com susprogdino populiarumo bombą! :D

 

Pats pasiryžau čia investuoti velnišką sumą :D

 

lBzuwGA.png


  • 0

#32 betternix

betternix
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 17 rugsėjo 2015 - 06:48

Stipriai tu čia. Bet neramina mane ta tavo investuota suma. 666 - velnio ženklas :D


  • 0

#33 Orange88

Orange88

Parašyta 17 rugsėjo 2015 - 06:56

Stipriai tu čia. Bet neramina mane ta tavo investuota suma. 666 - velnio ženklas :D

 

Nesijaudink, vienam, iš PassiveEarner buvo irgi kilę panašių minčių, tačiau atsirado ir mane užstojusių :rolleyes:

 

"Don't worry Spider. Orange88 use money borrowed from Vatican City.
This are "saint money" that return 12 times seed money, at least.
Orange88 kissed Pope's hand and he is blessed to earn a lot!" :D


  • 0

#34 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 17 rugsėjo 2015 - 07:17

Na tikrai gražu. Linkiu sėkmės ;) Aš dar luktelsiu keletą dienų, kol normaliai įsivažiuos programa ir tik tuomet pradėsiu čia investuoti :) Jei nesunku vėliau informuok kokiu greičiu generuojasi pinigai.


  • 0

#35 Orange88

Orange88

Parašyta 17 rugsėjo 2015 - 08:45

Na tikrai gražu. Linkiu sėkmės ;) Aš dar luktelsiu keletą dienų, kol normaliai įsivažiuos programa ir tik tuomet pradėsiu čia investuoti :) Jei nesunku vėliau informuok kokiu greičiu generuojasi pinigai.

 

6% daily cap'as, tai per šiandien vakarą jau tiek tikrai susirinks :D Ryt vakare jau +12% bus. Aišku pirmus mėnesius viską reinvestuosiu :)

 

Taip pat, jei kas didesnėm sumom investuojat, nepamirškit užsukt dar šiandien vakare, nes aš pvz jau nusipirkau keletą naujų paketų iš pelno ir prieš einant miegoti turbūt dar pora išeis :)

 

O šiaip užsieniečių labai nemažai mačiau su investicijom 3000$+, iškart maksimalų kiekį starter ir pro pack'ų ima ir pradeda kaupti nuo pirmos dienos Expert packus :)


  • 0

#36 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 18 rugsėjo 2015 - 07:48

o jums prisijungti leidžia? 


  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#37 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 18 rugsėjo 2015 - 07:51

o jums prisijungti leidžia? 

Ne. Sistema tikriausiai biški palūžo. Tikėkimės kai atsigaus viskas bus gerai.

 

Jau leidžia.


  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#38 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 18 rugsėjo 2015 - 12:54

jo po pusvalandžio pradėjo leisti viskas veikia ;) 


  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#39 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 18 rugsėjo 2015 - 08:52

Na, įdėjau čia ir aš savo pirmuosius 200 usd, sukasi tikrai gražiai :)


  • 0

#40 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 19 rugsėjo 2015 - 09:41

Nelabai man sitas projektas, isidejau pabandymui 100$ ismokos paprasiau 10$ jau vakar, iki siol dar nera. Manau ismokos turetu buti instant. Adbrook man atrodo patikimesnis ir geresnis.


  • 0

BANNER_468x60.gif




Atsakyti



  



Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: revshare, globaltrafficads

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas