Peršokti prie turinio

  •  

Nuotrauka

TrafficBoot - perspektyvi pelno dalijimosi programa

trafficboot trafficboot.com revshare

Temoje atsakymų: 22

#21 Orange88

Orange88

Parašyta 03 balandžio 2016 - 08:54

Gerai, kad ir neprasidėjau. Numačiau būtent tokį scenarijų šiai RevShare programai.. :)

 

Tai blogai numatei :D Per penkis mėnesius nuo starto, dauguma jau labai seniai ir labai neblogai pliuse, programai nėra ko prikišti ;) Pats dažniausiai naudoju labai radikalias strategijas, dėl to viskas čia ok! Tikrai gera programa buvo, tiesiog atgyveno savo. 90% kitų programų būtų seniai dingusios, apie scam'us net nekalbu :)


  • 0

#22 betternix

betternix
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 04 balandžio 2016 - 04:47

Yra du galimi scenarijai. Arba programa moka skatikus, kaip šiuo atveju ir tempia kelis mėnesius. Uždirbti daug neišeis vis tiek. Arba kitas scenarijus, programa moka greitai ir daug, bet yra visiškai nestabili ir bet kurią akimirką užsidaro palikdamia didžiąją dalį investuotojų ant ledo. Aš manau praėjo jau tie laikai, kai buvo galima turtus gan nesunkiai susikaupt nieko neveikiant iš tokių programų. Viskas užsibaigė su Adbrook, kuri buvo pati tobuliausia kada nors matyta pinigų gaminimo mašina. Ten ir uždirbti buvo galima daug ir pati programa laikėsi bene puse metų. buvo geri laikai.. O dabar tai baisu jungtis prie tų revshare, nes kaip minėjau yra du scenarijai.. Ir iš abiejų jų mažai naudos ir perdidelė rizika.. :)


  • 0

#23 Orange88

Orange88

Parašyta 04 balandžio 2016 - 10:31

FortAdPay - 1,5 metų, ~2% per dieną. Čia tik šiaip, kaip pavyzdys. Toli gražu ne geriausias ar didžiausias projektas. Tas pats TrafficBoot pirmais mėnesiais tikrai gerai mokėjo. TT3 uždirbo man 840% ROI. Čia mažai?

 

Apie antrą teksto dalį, išvis nenorėčiau net komentuoti, bet negaliu susilaikyti :D Adbrook? Kas čia tokio? Aj, ta maža, eilinė ir niekuo neišsiskirianti programa, internetinių investicijų pasaulyje, kurią jau visi seniai pamiršo? Apie ką mes kalbam? Prieš Adbrook buvo šimtai ne prastesnių ir po jos bus/yra nesuskaičiuojama galybė geresnių. Tikrai keistai atrodo toks įsikibimas į kažkokią vieną programą, juo labiau, nieko neišsiskiriančią. Sutikti galėčiau nebent dėl dizaino, jis buvo labai gražus :D Bet dizainas nieko nereiškia. Dirbu kaip visada su 10+ programų vienu metu, ir galiu patikinti, - niekas rinkoje nepasikeitė.


  • 0Atsakyti  Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: trafficboot, trafficboot.com, revshare

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas