Peršokti prie turinio

 •  


Nuotrauka
- - - - -

Zetaniche - Affiliate network!


 • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

#1 Stacy90

Stacy90
 • Lytis:Not Telling

Parašyta 04 rugsėjo 2017 - 09:29

Sveiki visi!  B)
 
Šis forumas susijęs su naryste ir internetiniu verslu, taigi noriu pristatyti partnerių tinklą „Zetaniche“. Tai veikla pagrįstas tinklas, veikiantis jau nuo 2015 ir turintis daugiau kaip 15 metų patirties turinčią profesionalų komandą.
 
„Zetaniche“ daugiausia dėmesios skiria įgūdžių ir žinių panaudojimui tam, kad partneriams suteiktų galimybę reklamuoti vienas populiariausių prekių Mainstream ir Adult vertical, pvz. grožio, sveikatos, svorio metimo ir pasimatymų kategorijose tokiose šalyse, kuriose nemažas potencialas verslui. 
 
Taigi dirbame tokiose šalyse kaip Rumunija, Suomija, Bulgarija, Lietuva, Bosnija, Vengrija, Albanija, Kroatija, Serbija, Slovėnija, Slovakija, Latvija, Juodkalnija, Kipras, Čekija, Estija, Portugalija, Makedonija, Kazachstanas, Marokas, Baltarusija, Graikija, Italija, Lenkija, Ukraina. 
 
Populiariausios prekės Lietuva yra WhatsChat, Turbomax, GoSlimmer, su 50 % išmokėjimas CPA už skaitmenines prekes ir 20-30 % už siunčiamas prekes.
Savo partneriams siūlome nukreipimo puslapius, išverstus į pirkėjų gimtąją kalbą. Tokiu būdu suteikiame galimybę lengviau pasiekti tinkamiausią auditoriją.
 
Turbūt domina ir mūsų mokėjimo būdai ir sąlygos. Išmokos atliekamos kas mėnesį naudojantis „Paxum“, „Payoneer“ arba pavedimu. Minimali išmokos suma yra 50 € naudojantis „Paxum“ arba „Payoneer“ ir 100 € pavedimu. Taip pat siūlome mokėjimą kartą arba du per savaitę, jeigu mokėjimas siekia 1000 € ar 1500 €.
 
Mūsų atsidavę darbuotojai ir partnerių vadybininkai mielai padės visiems partneriams pasiekti užsibrėžtus tikslus ir maksimaliai padidinti pelną reklamuojant mūsų prekes. 
 
„Zetaniche“ misija yra sukurti patikimus ir pelningus santykius su partneriais, sutelkiant dėmesį į nuolatinį rinkos augimą. Visi besidomintys partneriai yra labiau nei maloniai kviečiami prisijungti.
 
Jeigu turite klausimų, rašykite mums el. paštu: support@zetaniche.com arba Skype: aff_zetaniche.
 

 • 0

#2 Stacy90

Stacy90
 • Lytis:Not Telling

Parašyta 05 rugsėjo 2017 - 10:48

Sveiki visi!  :ph34r:
 
Zeta-Niches.jpg
 
Nepriklausomai nuo to, ar esate patyręs filialas ar ketinate pradėti rinkodaros ryšius, tikrai dažnai stebitės, ar pasirinkote, ar jūs dar renkates patogiausia ir pelningiausia nišą reklamuotis.
 
Zetaniche smarkiai dirba kad atlikti rinkos tyrimus ir tiksliai nukreipti auditorijos poreikius ir stengiasi visada pasiūlyti populiariausius produktus. Zetaniche yra orientuota į produktų reklamavima tose vietoese, kurios nėra tokios konkurencingos, taigi renkasi reklamuoti savo produktus, kurie yra labai populiarūs auditorijai, tačiau srityse, kuriose konkurencija nėra tokia grubi, iš tiesų yra kiekvieno leidėjo laimintis derinys.
 
Kaip pasirinkti nišą? 
 • Jei esate svetainės savininkas, pasirinkite nišą, esančią šalia jūsų svetainės turinio, arba žinote, kad jūsų puslapio auditorija teigiamai atsilieptų. 
 • Jei dirbate su daugiau nei vienu prekybos šaltiniu arba planuojate tai padaryti, pasirinkite tokią nišą, kuri yra artima jusu interesams, nes geriau suprasite savo auditorijos poreikius ir padidinsite savo kampanijos pelninguma. 
 • Rinkitės nišą pagal populiarumą, atsižvelgdami į vietos konkurencingumą.
Galite perskaityti visą tai ir dar daugiau mūsų naujausiame Zetaniche komandos parengtame dienoraščio įraše. Mes paruošėme jums išsamią informaciją apie nišų, kuriuos siūlo mūsų tinklas, ir kai kuriuos pasiūlymus apie kurias nišas ir subnišas pasirinkti, priklausomai nuo jūsų svetainės turinio, poreikių ir tikslų. Žinoma, yra ir pasiūlymų, kuriuos pasiūlymus pasirinkti, kokioje kategorijoje. Dėl visų šių priežasčių nepraleiskite galimybės aplankyti mūsų dienoraščio!
 
Zeta NIŠOS" yra: health, weight loss, beauty, dating, adult, make money.
 
Mes apimam šias šalis: Rumunija, Suomija, Bulgarija, Lietuva, Bosnija, Vengrija, Albanija, Kroatija, Serbija, Slovėnija, Slovakija, Latvija, Juodkalnija, Kipras, Čekija, Estija, Portugalija, Makedonija, Kazachstanas, Marokas, Baltarusija, Graikija, Italija, Lenkija, Ukraina.
 
Nemąstyk per daug, prisijunk prie mūsų tinklo ŠIANDIEN! Norėdami gauti daugiau informacijos susisiekite su mumis elektroniniu paštu arba Skype.

 • 0

#3 Stacy90

Stacy90
 • Lytis:Not Telling

Parašyta 11 rugsėjo 2017 - 12:49

Sveiki visi!  :ph34r:
 
Zetaniche komanda sunkiai dirbo plėsdama savo tinklą ir prekių asortimentą bei ruošdama įvairų turinį tiems, kurie nori geriau susipažinti su mūsų tinklu bei įsitraukti į šią veiklą.
 
 
week4-07.09.2017.jpg
 
Būtent todėl nusprendėme tęsti savo tinklo pristatymą ir taip pat dalintis informacija su lankytojais apie šios ir praeitos savaitės veiklą.
 
Išskyrėme keletą žingsnių, kurie reikalingi, norint pradėti dirbti su mumis. Mūsų bloge galite rasti informacijos, kaip gauti pasiūlymus, kokius reklamos metodus siūlome, kaip nustatyti stebėjimą, sekti statistiką ir daug daugiau.
 
Kol dar nesate visiškai susipažinę su affiliate sąvoka, mes pateikiame keletą paaiškinimų, kad galėtumėte susidaryti bendrą vaizdą apie šią veiklą ir kaip galite užsitikrinti sau papildomas pajamas.
 
Taip pat paruošėme savaitės Top offers of the week jums.
 
Ir tai dar ne viskas...
 
Turėsite progą sužinoti apie mūsų geriausių SMS pasiūlymų platinimo privalumus ir kas tai iš tiesų yra.
 
Kaip jau supratote, mes paruošėme daug įdomios informacijos paskutiniame savo įraše ir nenustosime toliau jį pildyti, taigi užsukite į blogą paskaityti naujausių įrašų ir sužinokite, ką mes jums paruošėme naujo.
 
Žinoma, jeigu turite bet kokių klausimų. prašome susisiekti su mumis el. paštu ar Skype.
 

 • 0
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas